Valikko

Yhteystiedot

Täältä löydät toimialueemme kaikkien asiakaspalvelupäällikköjemme yhteystiedot.

Voit soittaa tai lähettää sähköpostia oman paikkakuntasi asiakaspalvelupäällikölle suoraan tai ottaa yhteyttä oheisella yhteydenottolomakkeella. Vastaamme sinulle viimeistään seuraavana arkipäivänä.

Juha Piiroinen

Pääkaupunkiseutu

Helsinki, Espoo, Vantaa, Kerava, Järvenpää, Tuusula, Sipoo, Nurmijärvi ja Kirkkonummi

uusimaa@kotileena.fi
010 2797 510

 


Länsi-Uusimaa

Lohja, Karjalohja, Sammatti, Siuntio, Inkoo, Karjaa, Tammisaari, Pohja, Fiskars, Ansku, Kisko ja Perniö

uusimaa@kotileena.fi
010 2797 510

 


Tampereen seutu

Tampere, Kangasala, Ylöjärvi, Pirkkala, Nokia ja Lempäälä

tampere@kotileena.fi
010 2794 307

 


Lahden seutu

Lahti, Hollola ja Villähde

lahti@kotileena.fi
010 2794 307

 


Kouvolan seutu

Kouvola, Kuusankoski, Valkeala, Myllykoski, Inkeroinen ja Anjalankoski

kouvola@kotileena.fi
010 2794 307

 

Hanna Sihvonen

Kuopion seutu

Kuopio ja Siilinjärvi

kuopio@kotileena.fi
010 2794 303
Anne Ahokas

Jyväskylän seutu

Jyväskylä, Tikkakoski, Leppävesi, Vaajakoski, Säynätsalo, Muurame, Laukaa ja Korpilahti

jyvaskyla@kotileena.fi
010 2794 306

 

Katri Kinanen

Joensuun seutu

Joensuu, Liperi, Ylämylly, Kontiolahti, Reijola ja Hammaslahti

joensuu@kotileena.fi
010 2794 315

 

Eila Ryynänen

Toimisto

Laskutus yms. asiat

toimisto@kotileena.fi
010 2794 300

 

 


Puhelujen hinnat 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min

Laita tästä viesti meille tai kysy lisää!

Kokemuksella tiedämme, että jokaisen koti on omanlaisensa. Laita meille viestiä, niin olemme Sinuun henkilökohtaisesti yhteydessä mahdollisimman nopeasti, viimeistään seuraavana arkipäivänä.